Terasta müzik kumsalda lezzet ve eğlence

Popüler tatil adreslerinde yaz sezonu eğlenceleri, Ramazan Bayramı’yla birlikte başlıyor. Laila adlı gece kulübüyle İstanbul gecelerine damga vuran Şefik Öztek’in Bodrum’da açtığı Bu Teras ile Türkbükü’ndeki Kuum Otel, bayramda lezzet ve eğlenceyi buluşturacak.

BIG CHEFS (1)

12 ay hizmet verecek

Gamze Cizreli ve Saruhan Tan’ın ortağı olduğu BigChefs’in 26’ncı şubesi, Bodrum’daki Marina Vista Otel bünyesinde açıldı. Bodrum’un simge adresleri arasında yer alan bu otelde hizmet vermekten dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Cizreli, “BigChefs’le Bodrum’da 12 ay hizmet vereceğiz” dedi. Marina Vista Otel’in bütün yiyecek ve içecek operasyonlarını da üstlenen Cizreli, BigChefs’in lezzetli yemekleriyle olduğu kadar havuz barıyla da Bodrum eğlencelerine renk katacağını söyledi.

Marina Vista - Bodrum Resort Hotels

Bodrum’un simgesi

Bodrum’un en eski otellerinden Marina Vista, yenilenen dekorasyonuyla tatilcilerin olduğu kadar, bünyesindeki restoran ve barlarıyla lezzet ve eğlence tutkunlarının da buluşma adresi oldu. Girişinde Gamze Cizreli ve Saruhan Tan’ın ortağı olduğu BigChefs’in, terasında ise Şefik Öztek’in işlettiği Bu Teras’ın yer aldığı Marina Vista Otel, lezzet ve eğlenceyi buluşturuyor.

BU TERAS  (4)

Terasta canlı müzik

Bir zamanlar Boğaz manzaralı Laila adlı gece kulübüyle İstanbul gecelerine damga vuran Şefik Öztek, sekiz yıl aradan sonra Bu Teras Lounge&Bar’la eğlence hayatına geri döndü. Marina Vista Otel’in Bodrum marina manzaralı terasında haftada yedi gün canlı müzik yapacaklarını anlatan Öztek, pazartesi günleri dokuz kişilik orkestra İzmir Ekspres’le başlayacak eğlencenin, salı günleri Mine Çağlayan’la devam edeceğini söyledi. Çarşamba ve perşembe günleri Barbaros’un performans sergileyeceği Bu Teras Lounge&Bar’da cuma ve cumartesi günleri ise sürpriz sanatçılar sahne alacak. Malabadi Grubu da mekânda pazar eğlencesine imza atacak.

Kuum_BeachParty_afis

Bayram eğlencesi

Türkbükü’nün en popüler adresleri arasında yer alan Kuum Otel, Ramazan Bayramı’nın her günü için ayrı bir eğlence hazırladı. Eğlenceye bayramın birinci günü Erkut Sezer’le başlayacaklarını belirten Ersin Süzer, ikinci gün ise ünlü DJ Suat Ateşdağlı’yı ağırlayacaklarını söyledi.
DJ Hakan Kabil ve Erkut Sezer’in performansıyla sona erecek olan bayram eğlencelerinden sonra otelde ağustos ayı boyunca “Happy Hour” partileri gerçekleşecek. Partilerde DJ Doğuş Çabakçor ve DJ Suat Ateşdağlı performans sergileyecek.

photo1

Kumsalda balık

Orkun Tunçel’in sahibi olduğu, işletmeciliğini Ersin Süzer’in yaptığı Bodrum’daki Kuum Otel’in bünyesinde geçtiğimiz hafta sonu Kuumsal Balık adlı bir restoran açıldı. Eski adlarıyla Gölköy ve Türkbükü’nün tam ortasında yer alan Kuumsal Balık, denizin üstündeki locaları ve çiçekleriyle bezeli dekorasyonuyla olduğu kadar deniz mahsullerinden oluşan zengin mönüsüyle de iddialı.