Travis Scott ile ayrılan Kylie Jenner aldatma iddialarına cevap verdi - Magazin LifeMagazin Life

SON DAKİKA

Travis Scott ile ayrılan Kylie Jenner aldatma iddialarına cevap verdi

Bu haber 06 Ekim 2019 - 13:19 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.

Travis Scott’ın, Kylie Jenner ile Travis Scott, hikaye bölümünden paylaştığı açıklama metninde bir insanın kendisiyle ilgili gerçek …

Travis Scott‘ın, Kylie Jenner ile

Travis Scott, hikaye bölümünden paylaştığı açıklama metninde bir insanın kendisiyle ilgili gerçek olmayan iddiaları görmesinin ne kadar üzücü olduğunu yazdı. Scottt bunların gerçek olmadığını, şu sıralarda kendi hayatı, işi ve ailesine yoğunlaştığını ve tek gerçeğin bu olduğunu hayranlarıyla paylaştı.

Öte yandan Kylie Jenner cephesinde de yeni aşk iddiaları gündeme geldi. Jenner’ın Travis Scott’la olan ilişkisine ara verdikten sonra yeni bir aşka yelken açtığı konuşulmaya başladı.

Kylie Jenner’ın ayrılık kararının duyulduğu günün sabahında 2016’da birlikte olduğu müzisyen Tyga’nın stüdyosunun önünde arabasıyla görüntülenmesi iddiaları güçlendirdi.

Bunun üzerine Resmi Twitter hesabından bir açıklama yayınlayan ve tıpkı ayrıldığı sevgilisi Travis Scott gibi yeni aşk iddialarını reddeden Kylie internetin nasıl her şeyi olduğunda 100 kat daha dramatik hale getirdiğini, Tyga’nın stüdyosuna gitmediği, sadece arabasıyla oraya bir ortak arkadaşlarını bıraktığını yazdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.