Spider Man, Örümcek Adam, MarvelMagazin Life

SON DAKİKA

Örümcek Adam Marvel’da kaldı

Bu haber 01 Ekim 2019 - 12:17 'de eklendi ve 12 kez görüntülendi.

Marvel ve Sony Örümcek Adam (Spider-Man) krizinin üstesinden geldi. Yeni filmin çıkış tarihi belli oldu.

Spider Man, Örümcek Adam, Marvel

Geçtiğimiz yıllarda Sony Pictures ve Marvel Studios, Örümcek Adam karakterinin haklarını paylaşmak için bir anlaşma yaptı. Herkes filmin tamamen Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olmasını beklerken kısa sürede anlaşmada kriz yaşandı. Gelir paylaşımındaki problem sonrası Örümcek Adam’ın (Spider-Man) Marvel Sinematik Evreni’nden ayrılacağı duyuruldu. Ancak bir ay süren krizin ardından Sony Pictures ve Marvel Studios, yeni bir Örümcek Adam filmi yapmak üzere anlaşmaya vardı.

Sony Pictures ve Marvel Studios arasında varılan yeni anlaşma ile Spider-Man yuvaya geri döndü. Ağustos ayında Sony‘nin yaptığı açıklama ile Marvel filmlerinden çekilen Örümcek Adam‘ı stüdyoya geri döndüren Kevin Feige, Marvel hayranlarını çok sevindirdi.

Örümcek Adam’ın Marvel Sinematik Evreni’ne geri döneceği yeni anlaşmanın koşullarına göre; yeni solo Örümcek Adam filmi 16 Temmuz 2021‘de vizyona girecek. Filmin adı ise henüz belli değil. Çekilecek solo filmin masraflarına Marvel da ortak olacak ve elde edilen gelirden yüzde 25 pay alacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.