Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Trump yemekte bir araya geldiMagazin Life

SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Trump yemekte bir araya geldi

Bu haber 25 Eylül 2019 - 22:00 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump tarafından BM Genel Kurul Heyet Başkanları onuruna verilen yemeğe katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emine Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump, Melania Trump, BM

Resmi temaslarını sürdüren Erdoğan, Çekya Başbakanı Andrey Babis ve Irak Cumhurbaşkanı Berham Salih ile görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile BM Genel Kurulu Heyet Başkanları onuruna düzenlenen yemekte buluştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan New York’ta resmi temaslarını sürdürüyor.

ÇEKYA BAŞBAKANI

Erdoğan, Çekya Başbakanı Babis ile bir araya geldi.

Erdoğan’ın konakladığı Peninsula Otel’de basına kapalı gerçekleştirilen kabulde, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, MİT Başkanı Hakan Fidan ve İletişim Başkanı Fahrettin Altun da hazır bulundu.

IRAK CUMHURBAŞKANI

Erdoğan, Irak Cumhurbaşkanı Berham Salih ile görüştü.

Birleşmiş Milletler (BM) 74’üncü Genel Kurul görüşmeleri için bulunduğu New York’ta resmi temaslarını sürdüren Erdoğan, Irak Cumhurbaşkanı Salih ile bir araya geldi.

Erdoğan’ın konakladığı Peninsula Otel’deki görüşme basına kapalı gerçekleşti.

Görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, MİT Başkanı Hakan Fidan, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan da hazır bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.